Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.
Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.

2017-06-02

 

Mokslo metų baigimo šventė

 

       Kaip greitai pralėkė mokslo metai! Atrodo, kad visai nesenai šventėme mokslo metų pradžią, o štai jau ir jų pabaiga.

Salėje, skambant iškilmingam maršui, trims mūsų klasės mokiniams mokyklos direktorius įteikė dešimtos klasės baigimo pažymėjimus.  Giedrius, Remigijus ir Tomas kitais mokslo metais  lankys socialinių įgūdžių klasę. Už puikų elgesį buvo apdovanotas Matas. Paskatinimo dovanėlės įteiktos ir kitiems klasės mokiniams.

Saugios ir šiltos vasaros! Įdomių ir linksmų atostogų!

 


Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.
Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.

 

 

2017-05-30

 

Giedriau ir Tomo gimtadienio šventė

 

           Du klasiokai gimė tą patį mėnesį ir tą pačią dieną, tik metai skiriasi. Giedriui suėjo aštuoniolika, o Tomui-dvidešimt. Visko daug prilinkėjome,

tegul pildosi! Gražių metų !                         

 

 


2017-05-24

 

Joniškio Baltoji sinagoga: nuo pažinties iki modelio gamybos

(Projektas „Išlaisvink žmogų ir jis pradės kurti“)

 

Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.
Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.
Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.
Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.

 

 

2017-03-21

 

Pasaulinės Dauno sindromo dienos minėjimas

2017-03-09

 

Mato gimtadienio šventė

 

Matui jau 17-olika! Šį rytą jaunuoliui ir saulė danguje šiltai šypsojosi, tarsi sveikindama su gimimo diena, ir klasiokai ilgų, linksmų, pamokančių sveikinimų prilinkėjo.

 

 

Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.
Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.

2017-02-28

 

Užgavėnės

 

Persirengę, garsiai ir trankiai, su muzika ir šokiais vijome vijome ir išvijome žiemą. O ji nenorėjo pasiduoti! Kanapiniui paskelbus, kad ryt jau pavasaris ateina, Lašininis pareiškė, kad žiema turi tęstis, nes dar per mažai buvę jos linksmybių. Susiginčijo abu ir galinėtis pradėjo:Kanapinis su žuvimi, o Lašininis su dešra vienas kitą per kuprą šėrė. Galiausiai buvo nuspręsta civilizuotai viską išspręsti, sudalyvauti varžybose ir patikrinti, kuris stipresnis. Vaikai pasiskirstę į kanapinskio ir lašininskio komandas išbandė save linksmose rungtyse: pagalvių mūšį ant kelmų, "čiuožimą,, medinėmis slidėmis, virvės traukimą. Varžybos baigėsi Kanapinio komandos pergale. Lašininiui teko tai pripažinti ir pavasariui vietą užleisti. Šventę vainikavo žiemos simbolio Morės sudeginimas.

 

Užgavėnėm pasiruošę!

Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.
Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.

 

 

 

2016-12-23

 

Luko gimtadienio šventė

 

Švenčių maratonas tęsiasi!

Šiuos metus užbaigėme atšvęsdami ir Luko gimtadienį.

2016-12-21

 

Kalėdinė popietė "Ant slenksčio jau Kalėdos"

 

Šventinė popietė vyko mandarinais kvepiančioje  aktų salėje: kalėdų senelis, žaidimai ir rateliai,  šokiai-pokiai-diskoteka ir, žinoma, vaišės! Šėlome, dūkome !

Linksmai ir garsiai sutikome ir atšventėme Kalėdas.

2016-12-19

 

Simo gimtadienio šventė

 

      Mūsų Simui - keturiolika! Paspaudę ranką ir palinkėję stiprybės, sveikatos, laimės, susėdome prie saldaus stalo. Klausydamiesi kalėdinės muzikos, ramiai šnekučiavomės apie kalėdas ir artėjančias žiemos atostogas. O jos prasidės jau šią savaitę!                         

 

2016-12-13

 

Išvyka Į Šiaulius

 

Šiauliuose žiūrėjome įdomų ir linksmą kiną "Ledynmetis. Susidūrimas."

Grožėjomės pasipuošusiu prekybos centru. Čia radome kalėdinę telefono būdelę ir paskambinome kalėdų seneliui, žinoma, užsiprašėme dovanų.

 

 

 

2016-11-16

 

Tolerancijos diena

 

Lapkričio 16-oji - tolerancijos diena. Nuo pačio ryto, išsiaiškinę šio ilgo žodžio reikšmę, galvojome panašios reikšmės žodžius ir visi draugiškai, vienas kitam padėdami, spalvotomis, didelėmis raidėmis juos užrašėme ant tolerancijos simbolio - baltos gulbės.

Pasižadėjome būti tolerantiški ne tik vienas kito atžvilgiu, bet ir visai mus supančiai aplinkai.

 

 

                    

 

2016-10-28

 

             Helovynas              

 

Šį rytą Matas atsinešė didelį moliūgą. Moliūgas yra, vadinasi - virsime iš jo sriubą ir darysime žibintą. Kaip mums sekėsi, pasižiūrėkite nuotraukų galerijoje (spausti ant nuotraukos su moliūgu).

 

         

              2016-10-26

 

Diena be patyčių

 

      Šiandien mokykloje buvo prevencinė nepamokinė diena "Olweus diena".

      Ant ilgo tapeto visi lavinamųjų klasių mokiniai piešė savo rankas, kaip draugystės, pagalbos vieni kitiems simbolius. Vėliau visi pozavo ir įsiamžino prie fotosesijų sienelės. Sporto salėje žaidė draugiškus žaidimus su 1c klasės mokiniais. O dieną užbaigė vaišėmis ir filmo "Nuo A iki Ž apie Saulę" žiūrėjimu.

   Gerai praleistas laikas kartu su draugais!

2016-10-14

 

Konkursas "Vandens lašelio kelionė"

 

Mūsų mokykla sudarė sutartį su Kauno specialiąja mokykla ir vykdo bendrą respublikinį projektą "Gamtos mokykla". Projekto dalyviai - mokiniai iš penkių skirtingų savivaldybių Kauno, Joniškio, Vilniaus, Kaišiadorių, Raseinių.Projekto tikslas: atskleisti gamtos svarbą ir reikšmę žmonių gyvenimui, kartu formuojant atsakingus piliečius, siekiančius išsaugoti natūralią, švarią ir gražią aplinką. Uždaviniai: suteikti mokiniams žinių apie gamtą, jos svarbą žmogaus gyvenime.; išleisti vaikų kūrybos knygelę aplinkosaugos tema "Gamtos mokykla".

Pirma konkurso užduotis: fotografijų konkursas "Vandens lašelio kelionė", t.y. reikėjo fotografuoti viską, kas susiję su vandeniu. Antra užduotis: kompiuteriu parengti įvairių užduočių gamtosaugos tema.

Su savo klasės mokiniais keletą savaičių ėjome į lauką, fotografavome lietų, vandens lašelius, atlikome įvairiausių bandymų su vandeniu. Buvo labai smagu pilstyti, rašyti , laistyti, taškyti, purkšti vandenį.

Antrąją užduotį gebėjo atlikti tik Matas ir Lukas. Berniukai Smart lentoje piešė, kūrė labirintus, sudarė kryžiažodį gamtosaugos tema.

Darbelius išsiuntėme. Lauksime įvertinimo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016-09-07

 

Laikas bėga...

 

O mes per vasarą ne tik pailsėjome, bet ir paaugome, suvyriškėjome!

 

 

 


Rugsėjo 1-oji. Mokslo ir žinių diena.

Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.
Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.