2018-09-19

 

Europos judumo savaitė 2018 m.

 

                 Judėti sveika ir smagu! Tą žino visi, bet ne visada taip daro. Trūksta laiko, noro... O mes šiandien, užsisakę puikų orą ir pasiėmę gerą nuotaiką, pajudėjome parko link. O ten: pažinome medžius, supomės, laipiojome, ėjome per buomą, bėgome ir žinoma, už aktyvumą save apdovanojome burnoje tirpstančiais ledais.

 

 

 

Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.
Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.

2018-09-17

 

Gimtadienio šventė

 

                 Eimantui-šešiolika! Todėl visi draugiškai susėdome prie kolektyvinio darbelio bei sukūrėme gražų atviruką. Vieni kirpo tortą ir balionus, kiti gėles ir drugelius jam papuošti.  Atvirutėje kiekvienas parašė po palinkėjimą. Dovanas įteikėme jubiliatui Eimantui. Paskui visi susėdome prie stalo, vaišinomės, klausėme muzikos, bendravome ir žinoma nusifotografavome atminčiai.

Gražių, sveikų, laimingų metų, tau Eimantai!

 

 

Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.
Nuotraukų galerija. Spausti ant nuotraukos.

2018-09-05

 

Žmonių su negalia atviros sporto žaidynės

 

       Šiandien sudalyvavome sporto žaidynėse: mėtėme į krepšinį baudas, išbandėme rankos taiklumą paleisdami į taikinį strėlytes, ant ragų sviesdami žiedus ir kt. Salėje gyvai grojo kapela, kuri nuteikė energingom žaidynėm, savo rankų taiklumui ir akių tikslumui išbandyti. Šventės pabaigoje, suskaičiavus rezultatus, paaiškėjo, kad mūsų Rolandas ne veltui vakarais treniruojasi mėtydamas į krepšinį, jis sumetė devynias baudas iš dešimties ir laimėjo pirmąją vietą, bei buvo apdovanotas taure. Valio!

 

Nuotraukų galerija. 

https://photos.app.goo.gl/Jy3SrPpcBkzGDLBo7

2018-09-03

 

Naujų - 2018/2019 mokslo metų šventė

 

Pagaliau ir vėl susitikome! Paaugę, suvyriškėję, o kartu tokie pat, besišypsantys, nedrąsūs, bet pasiilgę vieni kitų. Klasėje sulaukėme ir trijų naujų jaunuolių, iš kurių viena - mergaitė! Turės vyriška kompanija iš ko pasimokyti švelnumo, atlaidumo.

Pirmoji pamoka prabėga greitai. Kai kas iš tėvelių slapčia nubraukia ašarą... Mielieji, viskas bus gerai! Jūsų vaikai patikimose rankose! Su Jūsų pagalba, kantrybe ir dideliu noru mes lipsime laipteliais aukštyn ir sieksime užlipti kuo aukščiau!

 

Nuotraukų galerija. 

https://photos.app.goo.gl/zexyDXJh9WzgcRsn6