2014 - 06 - 06


Mokslo metų užbaigimo šventė. Žygimanto gimtadienis


 

 

 

2014 - 06 - 04

 

Pauliaus gimtadienis


 

 

 

2014 - 05 - 30

 

Pradinukų palydos į vasarėlę


 

 

 

2014 - 05 - 27

 

Pasivaikščiojimas po Žagarės ozą,

plovo virimas ir valgymas gamtoje


 

 

 

2014 - 05 - 03

 

Su motinos diena!

 


 

 

2014 balandžio mėnesį

dalyvavome konkurse!

 

 

 

2014 - 04 - 29

 

Išvyka į paštą


 

 

 

2014 - 04 - 29 

 

Išvyka į parką.

 Bundančios gamtos stebėjimas.


 

 

 

 

2014 - 04 - 28

 

Išvyka į kaimą pas ūkininką.

Pažintis su ūkininko darbais, technika.


2014 - 03 - 28

 

Pyrago diena

 

 

 

2014 - 03 - 07

 

Mato gimtadienio šventė


 

 

 

2014 - 03 - 04

 

Užgavėnės!!!


 

 

 

 

2014 - 02 - 14

 

Valentino diena Šiauliuose


 

 

 

 

2014 - 01 - 17

 

Rolando dvyliktasis gimtadienis


                 2013 - 12 - 20                           

             

              Artėja gražus, ramybę nešantis metas.Jau visai netrukus pajusime artėjančių švenčių dvasią... Kūčios, Kalėdos, Naujieji. Žengdami per naują laiko slenkstį visada susimąstome apie tolstančius metus,susimąstome apie  tai, ką per juos nuveikėme sau, savo artimui, tiems, kurie visada drauge.Ką pakeitėme šiame pasaulyje? Kiek išdalinome atjautos ir gerumo?Kiek ištarėme šiltų žodžių, kažkam pakėlusių dvasią ar parėmusių  viltį?

              Kartu norisi padėkoti visiems, kurie buvo šalia ir dalinosi viskuo: kantriai, nepaniekindami kasdienybės ir nereikalaudami nieko atgal.

Prisiminkime tai, kas gera, gražu, kas visuomet atveria širdį, pripildydamas ją kuo skaidriausių emocijų ir gėrio,kas nuliūdusiose akyse uždega žiburėlį.

               Šiandien, kartu su vaikais ir tėveliais, pabuvome šiltai ir jaukiai -   taip, kaip viena didelė graži ir darni šeima. Didžiuojuosi Jumis visais ir kiekvienu atskirai ! 


 

 

 

 

2013 - 12 - 16

 

Gedimino gimtadienis 

 

 

 

2013m. gruodžio 2 - 6 dienos

 

Atvirų durų savaitė. Neįgaliųjų dienos

 

minėjimas.


 

 

 

 2013 - 11 - 29

 

Arimanto gimtadienis


 

2013 - 11 - 22

Edukacinė programa Žagarėje

 


               Šiandien mūsų meninė veikla vyko "Lėlių namuose", Žagarėje. Čia lėlininkė Aušra Petronienė mums papasakojo apie angelus ir išmokė juos pasidaryti. Kiekvienas mokinys pasidarė savo angeliuką, kuris išpildys jų susigalvotas slapčiausias svajones.

            Aplankėme ir  Žagarės Senosios bažnyčios rūsį, kur kažkada stikliniame karste gulėjo šventosios Barboros Žagarietės (Umiastauskaitės) palaikai. Uždarius bažnyčią, Barboros kūnas buvo nežinia kur išvežtas. Todėl dabar galėjome matyti tik stiklinį karstą.

          Grįžome į mokyklą nešini padarytais savo angelais. Jais pasipuošime kalėdinę eglutę.

2013 - 10 - 24

Mokytojos noras - mokiniams įsakymas :)

 


         Šį rytą atėjusi į klasę ant savo stalo radau puslitrinį stiklainį ir vaistų dėžutę su gyvais vorais. Pati prisiprašiau :) O buvo taip.

         Vakar mokiniams per meninę veiką pasakiau, kad esame darę visokiausių vorų: iš popieriaus, vielos, piešę... Nebesugalvoju iš ko čia dar juos pasidarius. Ir pasiūliau gyvų prigaudyti. Sakau, prilipdysim juos su guma prie mūsų išpjaustytų lietsargių - voratinklių. Gediminas paklausė, o kaip juos pagauti, juk jie greitai bėga, o ir pagavus pabėgs. Sakau, kad su adatėle, kaip drugelius, perdurti reikės. Jaunuolis man ir sako, kad jeigu jau su adatomis reikia smeigti, tai į jį šituo reikalu tada galiu nesikreipti :) Aišku, pradėjau mokiniams aiškinti, kad pajuokavau, juk gyvų vorų mes ant lango nepriklijuosim...

          Deja, mokytojos noras - mokiniams įsakymas :) Mano du šaunuoliai Dovydas ir Paulius prigaudė gyvų vorų ir atnešė į mokyklą. Matas pasakė, kad namuose vorų nerado, o į skladuką nueiti nepagalvojo. Rolandas pasakojo, kad teta sakė jau vorų tai jau negaudys-bijo. Į vorų paieškas buvo įtrauktos ir mamos :) Dovydo mama kėlėsi anksti rytą ir ėjo jų į rūsį ieškoti.

         Taigi, mokinių atnešti vorai padiktavo pažintinės veikos temą. Susiradome padidinimo stiklą, kuriuo apžiūrėjome vorų akis, skaičiavome kojas, narelius...

 

2013 - 10 - 15

                                                   Rudens linksmybės


 

2013 - 09 - 06

Obuolių pyragas su ledais !

2013 - 09 - 02

Sveiki sugrįžę !

          Mielieji mokiniai, tegul šio rudens pradžia jums atneša kažką naujo, įsimintino. 

          Tėveliai, globėjai būkite kantrūs, dėmesingi ir patys geriausi vaikų draugai. Džiaukitės kiekviena savo vaiko sėkme, išklausykite juos. Jūsų parama žodžiais, deramas pavyzdys, pagalba klasei ypač svarbūs keliaujant drauge. Kasdien Jums atvertos mokyklos durys.

          Būkite visi sveiki, stiprūs, nuoširdūs.