AUTIZMAS (filmai, ugdymas, priemonės) 

Dokumentinis filmas apie autistą berniuką "Antonas čia, šalia"

https://www.youtube.com/watch?v=E9qyY_w20v8

Dokumentinis filmas"Клеймо" (markė) apie žmones turinčius protinę negalią. 

http://www.youtube.com/watch?v=fR8g-F0Qk0U

Ugdymo priemonės autistams. Galima laisvai atsisiųsti.

http://www.practicalautismresources.com/printables

http://autism.gamara.ro/- multimedijos ištekliai (logopedui) - piktogramos, paveiksliukų kortelės , nuotraukos autizmo terapijai.

 

                                                                                                         YPATINGIEMS VAIKAMS IR JŲ UGDYTOJAMS          (paveikslėliai, filmukai, užduotys, diplomai, idėjos ir kt.)         

 Užsiregistravus svetainėje galima parsisiųsti įvairias mokymo priemones, knygutes, parengtas pateiktis, paveikslėlių korteles,  pratybų sąsvinukus (knygutės apie aplikaciją, lipdymą, vaikų auklėjimą, pedagogiką, psichologiją  kalbos ir kalbėjimo lavinimą logopedui ir kt.)

          http://www.arkive.org/ - puikus tinklapis pasaulio pažinimui - pažintiniai filmukai, nuotraukos apie laukinę gamtą: augalus, žvėris, paukščius, vabzdžius, žuvis. Video ir nuotraukas galima parsisiųsti.

http://www.senteacher.org/Print/

 

             Nemokami ištekliai darbui su ypatingais vaikais . Šioje svetainėje galėsite pasidaryti mokymo priemonių, užduočių ir net diplomų, kuriais apdovanosite savo mokinius už gerą darbą !  Reikės viską tik atsispausdinti.

Čia rasite paruoštų spausdinimui vaizdžių matematikos veiksmų, nesudėtingų geometrijos, rankos lavinimui skirtų užduotėlių, idėjų meninei veiklai ir kt.

Svetainėje daug nespalvotų paveikslėlių sugrupuotų temomis, pvz., gyvūnai, augalai, mokslas (užduotėlės laikrodžio pažinimui, raidės, skaitmenys, rankos lavinimui - nuo taško prie taško, labirintai mandalos, erdvinių geometrinių figūrų maketai...) ir kt.

                           Viską galima atsisiųsti ir atsispausdinti.

http://www.symbaloo.com/mix/coloringforkids - Surinktos nuorodos į spalvinimo puslapius. Tereikia paspausti ant simbolio ir jūs pateksite į vis kitą vaikams skirtą svetainę.

http://www.symbaloo.com/mix/paveiksliukai-animacijos - Surinktos nuorodos svetainių iš kurių galima nemokamai parsisiųsti judančias animacijas, spalvotus paveiksliukus įvairiomis temomis.