Nelauk, kad pradėtų kažkas kitas.

Jau šiandien tu pats gali pradėti skleisti džiaugsmą. Kartais pakanka mažytės kibirkštėlės įžiebti skaisčią ugnį. Pakanka lašo gėrio, kad pasaulis imtų keistis.

           Bruno Ferrero

 

2022-03-15

   

Respublikinio edukacinio projekto „Profesijų pasaulis“ nugalėtojai

                    

2021-03-12

   

Nuotraukų konkursas „Kaip aš švenčiu mūsų laisvę“

 

        Adomas ir Agnė - konkurso, kurį organizavo Seimo nariai Dovilė Šakalienė ir Tomas Bičiūnas, laureatai! Nugalėtojų nuotraukas galima pamatyti LR Seimo II ir III rūmus jungiančioje galerijoje kovo 17–29 dienomis, o artimiausiomis  dienomis virtuali paroda bus patalpinta Seimo interneto svetainėje.

Konkursas simboliškai vyko tarp dviejų mūsų laisvės švenčių: nuo Lietuvos valstybės atkūrimo dienos - Vasario 16-osios, iki Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos - Kovo 11-osios. Buvo sulaukta net 794 moksleivių nuo 1 iki 12 klasių darbų iš daugiau nei 150 mokyklų iš visų Lietuvos. Iš šių darbų parodai Seimo buvo atrinktos 54 dalyvių fotografijos.

 Nugalėtojai bus kviečiami į renginį po Velykų, kai tik bus leidžiami renginiai Seime, kur dovanas jiems įteiks asmeniškai konkurso iniciatoriai. 

                   


 

2019-04-19

   

Piešinių konkursas „ Piešiu velykaitį“

 

       Balandžio mėnesį Kuršėnų Pavenčių mokykloje – daugiafunkciniame centre vyko respublikinis specialiųjų ir specialiųjų lavinamųjų klasių mokinių piešinių konkursas „Piešiu velykaitį“. Konkurso tema – Šv. Velykų lietuvių liaudies papročiai.

Konkursui savo darbus pateikė 159 autoriai. Piešiniai buvo suskirstyti pagal amžių į penkias grupes, vertinami pagal kriterijus: temos atitikimą, piešinio originalumą, meniškumą, kūrybiškumą, tvarkingumą.

Sveikiname Svajūną laimėjus savo amžiaus grupėje 3 vietą! Sakome valio Adomui, Rolandui, Lukui, Simui gavus nominacijas už piešinių kūrybiškumą.

 

                   

 

2018-12-20

   


2018 m. respublikinio kalėdinio atviruko (piešinio) komisijos pastebėtas ir įvertintas Svajūnas

 

 Artėjant Šv. Kalėdoms, Lietuvos specialioji kūrybos draugija „Guboja“ ir vėl pakvietė sudalyvauti respublikiniame Kalėdinių piešinių (atvirukų) konkurse.

Šiemet pasisekė Svajūnui. Nors jaunuolis ir netapo laureatu, bet jo darbelį komisija pastebėjo bei įvertino asmenine padėka ir dovanėlėmis.

 

                   


 

2017-12-11 

 

   Respublikinis piešinių konkursas

„Aš piešiu Lietuvą“

 

 

Vasario-kovo mėnesį Kuršėnų Pavenčių mokykloje - daugiafunkciame centre vyko respublikinis specialiųjų poreikių mokinių piešinių konkursas ,,Aš piešiu Lietuvą“. Jo tema – meilė Lietuvai. Savo amžiaus, III - oje grupėje, Simas užėmė 2-ą, o Rolandas  - 3-ią vietas.

Džiaugiamės ir sveikiname!

                   

Simo ir Rolando piešiniai
Simo ir Rolando piešiniai

 

2017-12-11 

   


2017 m. respublikinio kalėdinio atviruko (piešinio) nugalėtojas ir vėl Matas!

 

 Artėjant Šv. Kalėdoms, Lietuvos specialioji kūrybos draugija „Guboja“   pakvietė neįgaliuosius menininkus dalyvauti respublikiniame Kalėdinių piešinių (atvirukų) konkurse. O mums ir vėl nusišypsojo sėkmė! Mūsų Matas antrus metus iš eilės tapo laureatu. Sveikiname!

 


 

2017-03-13  

   

Padėka už filmukus "Kas man yra laisvė"

 

Kovo 13d. Joniškio Raudonojoje sinagogoje vyko padėkos koncertas "Laisvės skrydis". Už dalyvavimą pilietinėje akcijoje ir prisidėjimo kuriant filmą "Mūsų laisvė mūsų mieste , lavinamosios B klasės mokiniai buvo apdovanoti šakočiu, padėkos raštu ir Joniškio krašto kalendoriumi.

 

                   

 

2016-12-22   

   

2016 m. respublikinio kalėdinio atviruko (piešinio) nugalėtojas - Matas

 

 

      Artėjant Šv. Kalėdoms, Lietuvos specialioji kūrybos draugija „Guboja“ kvietė neįgaliuosius menininkus dalyvauti respublikiniame Kalėdinių piešinių (atvirukų) konkurse, jame atskleisti savo meninius gabumus. Konkurse dalyvavo 84 organizacijos/pavieniai asmenys. Mūsų klasės mokinio Mato Markausko piešinys atitiko komisijos vertinimo kriterijus (temos ryškumas, meniškumas, originalumas) ir tapo nugalėtoju. Luko Stepono darbelis komisijos nuomone taip pat buvo vertas paskatinimo, todėl iš konkurso organizatorės LSKD „Gubojos“ sulaukėme ne tik diplomo laureatui Matui, bet ir paskatinimą – padėką Lukui, saldžių dovanėlių, piešimo priemonių.

                          

2016-11-07  

   

Respublikinis piešinių konkursas "Rūpinkis savimi ir savo aplinka"

 

 

      Sudalyvavome  dar viename Kauno specialiosios mokyklos surengtame respublikiniame piešinių konkurse  - "Rūpinkis savimi ir savo aplinka". Ir vėl pasisekė! Matas savo amžiaus grupėje tapo nugalėtoju. Džiaugiamės ir sveikiname!

 

                          

 

2016-10-28     

   

Respublikinis fotografijų konkursas

"Vandens lašelio kelionė" 

 

     Labai smagu dalyvauti projektuose ir konkursuose, bet dar smagiau būti įvertintiems

    Šį kartą dalyvavome Kauno specialiosios mokyklos surengtame respublikiniame fotografijų konkurse "Vandens lašelio kelionė". Žaidėme su vandeniu ir fotoaparatu fiksavome vandens lašelius. Veikla buvo labai įdomi! Kam nepatiktų su vandeniu pasilaistyti?!

   Po tris geriausias nuotraukas išsiuntėme ir laukėme įvertinimo. Per rudens mokinių atostogas paaiškėjo, kad Lukas, savo amžiaus grupėje, tapo nugalėtoju ir kaip padėką gavo diplomą, o kiti mokiniai - padėkas.                                                                                                                                                                                   

2015-12-18

2015m. kalėdinio atviruko (piešinio) laureatas - Giedrius

 

        Kaip kasmet, taip ir šiemet, vėl kruopščiai piešėme LSKD "Guboja" konkursui atvirukus (piešinius). Darbas ne iš lengvųjų, nes konkurse dalyvaujame jau sepynerius metus iš eilės (šešis kartus tapome laureatais) ir esame jau prikūrę įvairiausių atvirukų žiemos tematika.

 Konkursui pasibaigus ir LSKD "Gubojai" paskelbus laureatus, mes ir vėl išvydome savo miesto pavadinimą bei savo klasės draugo vardą. Šiemet kalėdinio atviruko (piešinio) laureatu tapo Giedrius. Sveikiname ir nuoširdžiai džiaugiamės.

Laureatų darbus galite peržiūrėti paspaudę nuorodą

https://www.facebook.com/lskd.guboja/photos/pcb.834491936649893/834491636649923/?_rdr=p&theater=&type=3


            2015-11-18

 

Ir vėl turime kuo pasidžiaugti!

 

        Spalio 30d. Kauno specialioji mokykla organizavo respublikinį specialiųjų ir specialiųjų lavinamųjų klasių mokinių piešinių konkursą "Rūpinkis savimi ir savo aplinka". Jo tikslas - skatinti vaikus, jaunimą rūpintis aplinkos apsauga, rūšiuoti atliekas, gyventi ekologiškai, prisidėti prie veiksmų stabdančių klimato kaitą. Kiekviena įstaiga galėjo pateikti po 1-4 darbus.

      Savo jaunuolius supažindinau su veiksniais įtakojančiais klimato kaitą, aptarėme kaip mes galime prisidėti prie savo aplinkos saugojimo, švarinimo. Po kalbų, Dovydas ėmėsi kūrybinio proceso, kuris buvo įvertintas! Dovydas tapo nugalėtoju. Iš Kauno mus pasiekė diplomai ir kalendorius, kuris sumaketuotas iš dalyvių piešinių. 

       Sveikiname savo klasioką!  

                                                 2014-12-18

 

                                         Konkursas "Mano pasaulis"                             

 

       Gruodžio 12 d.Kuršėnų Pavenčių mokykloje vyko respublikinis specialiųjų ir specialiųjų lavinamųjų klasių mokinių piešinių konkursas ,,Mano pasaulis“, skirtas Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Jo tema-žmogaus ir gamtos darna, gyvūnijos ir aplinkos grožis. Organizatoriai siekė, kad mokiniai pasitelkę meninės išraiškos priemones, per meną ir įvairių technikų pažinimą, įsitrauktų į socialinę veiklą, bendravimą, atskleistų savo kūrybingumą , siektų estetinių vertybių, sklaidos apie savo mokyklą, gyvenamąją vietą, savo svajones ir patyrimus visuomenėje.

     Konkurso dalyviai buvo suskirstyti pagal amžių į tris grupes. Piešinius vertino pagal keturis kriterijus: temos atitikimą, piešinio originalumą, meniškumą ir darbo atlikimo kokybę.

     Šiame konkurse sudalyvavome ir mes. Vyriausiųjų grupėje užėmėme:

1 vietą - Žygimantas ir 2 vietą - Arimantas. Dovydui komisija skyrė papildomą nominaciją - už piešinio originalumą.

     Labai džiaugiamės ir sveikiname savo klasės draugus!

 

2014 metų gruodis

 

Geros žinios iš "Gubojos"

             Jau tapo įprasta, kad lapkričio pabaigoje, mes pradedame piešti kalėdinius atvirukus LSKD„Gubojai“. Šiais metais kūrybinė draugija kaip niekad daug sulaukė nuostabių darbelių iš pačių įvairiausių Lietuvos vietovių: Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Alytaus, Elektrėnų, Šilalės, Tauragės, Prienų, Plungės, Rokiškio, Ventos, Jonavos, Anykščių, Utenos, Birštono ir t.t. Iš tiek daug puikių darbų atrinko vos kelis. Tarp jų - LSKD „Gubojos“ „Kalėdinio atviruko“ laureatais tapo ir du mūsų klasės mokiniai - Žygimantas  ir Dovydas . Vaikinukams sėkmė nusišypsojo antrus metus iš eilės.

         O smagiausia tai, kad mums paskambino iš LSKD „Gubojos“ ir pranešė, kad Dovydo pernykštį darbelį šiemet nupirko viena organizacija.  Darbas tapo jų nuosavybe, todėl jie galės jį naudoti savo nuožiūra: kurti šventinius atvirukus, vokus ir kt. Įsigydami piešinį pradžiugino ir jo autorių. Dovydui bus išmokamas honoraras, sudarantis iki 50 proc. pardavimo kainos.

           Mes labai džiaugiamės savo pasiekimais! Valio!

 

Čia galite pamatyti laureatų darbus: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.673338302765258.1073741847.218715421560884&type=3

 

Žygimanto darbelis
Dovydo darbelis

Nugalėtojai Dovydas ir Žygimantas su dovanėlėmis iš LSKD "Guboja"
Padėkos visiems dalyvavusiems konkurse

                2013 metų gruodis

                                                 

                         Ir vėl !

 

                  Kaip ir kasmet, artėjant Šv. Kalėdoms, Lietuvos specialioji kūrybos draugija „Guboja“ pakvietė neįgaliuosius menininkus dalyvauti Kalėdinio atviruko (piešinio) konkurse. Šiais metais 540 negalią turinčių menininkų iš 72 įstaigų atsiuntė 716 savo darbelių. Kiekvienais metais komisija atrenka 30 geriausių. 
                 Mūsų klasės du mokiniai Žygimantas Butvilas ir Dovydas Vorošilka šiemet ir vėl tapo nugalėtojais. Kodėl ir vėl? Todėl, kad sėkmė mus lydi nuo 2010 metų. Taigi, jau ketvirti metai iš eilės lavinamosios B klasės mokiniai patenka į nugalėtojų trisdešimtuką. Labai džiaugiamės !

 

Dovydo darbelis
Dovydo darbelis
Žygimanto darbelis
Žygimanto darbelis

2013 - 08 - 29

Žygimanto darbelis išsiųstas į Vašingtoną !

 

              LSKD "Guboja" skelbė konkursą "Aš ir mano šeima" - pirmąjį konkurso „Yo soy... Je suis... I am“ etapą Lietuvoje. Žygimanto darbelis pateko į geriausiųjų dešimtuką ir buvo deleguotas į konkursą „Yo soy... Je suis... I am“ Amerikoje. Šioje parodoje taip pat pasisekė! Dabar jo ir darbelis tikrai bus eksponuojamas tarptautinėje parodoje Jungtinių Valstijų Švietimo departamente Vašingtone 2013 m. lapkričio mėnesį.

 

                                                    

 

2013 - 04 - 23

Konkursas "Aš ir mano šeima"

          Mūsų klasė ir vėl sudalyvavo LSKD "Guboja" skelbtame konkurse. Šį kartą visi piešėme savo šeimą - toks konkurso pavadinimas "Aš ir mano šeima".Konkurse dalyvavo per 17 neįgaliųjų organizacijų, daugiau kaip pusšimtis autorių iš visos Lietuvos. Už patikusius darbelius buvo galima balsuoti "Gubojos" tinklapyje.

        Labai laukėme rezultatų ... Ir jie mus nudžiugino! LSDK "Gubojos" komisija Žygimanto darbelį atrinko į laimėtojų sąrašą! Dabar jo darbas bus deleguojamas į tarptautinį piešinių konkursą „Yo soy... Je suis... I am“ ir turės galimybę patekti į tarptautinę parodą vyksiančią JAV Švietimo departamente Vašingtone 2013 m. lapkričio mėnesį. 

 


2012 metų gruodis

 

Valio !!!


         Mūsų klasė ir vėl turi tradicinio Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos "Guboja" organizuojamo kalėdinių piešinių konkurso laureatų. O jų šiemet - net trys : Žygimantas , Arimantas bei trečius metus iš eilės laimintis Gediminas. Nugalėtojai apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Sveikiname juos ! Padėkos raštais, saldumynais ir meninės išraiškos priemonėmis paskatinti ir visi kiti klasės mokiniai.

 Dabar įvairios įmonės, įstaigos ar organizacijos turės galimybę įsigyti patikusius konkurso nugalėtojų piešinius ir juos paversti kalėdiniais atvirukais, vokais ar kitais šventiniais atributais.

Konkurso nugalėtojų darbeliais galite pasigrožėti čia arba

  "Gubojos" svetainėje paspaudę šią nuorodą:

http://guboja.lt/uploaded/Nuotraukos_2012/2012_1dalis.jpg  

 

2011 metų gruodis

 

 Norime pasidžiaugti,

mūsų Gediminas antrus metus iš eilės (2010 ir 2011m.) tapo tradicinio Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos "Guboja" organizuojamo kalėdinių piešinių konkurso laureatu.

SVEIKINAME! Sėkmės kūryboje!

 

Mūsų klasė nuo 2009 m. dalyvauja Lietuvos specialiosios draugijos - "Guboja" rengiamame Kalėdinių piešinių konkurse. Šio konkurso tikslas – skatinti neįgaliųjų menininkų kūrybą, gerinti jų socialinę raidą.